Hizmetler

Adwords Danışmanlığı

İçeriği Paylaş

  • Adwords Danışmanlığı yani Google Adwords reklamları işletmenizin daha kolay bulunmasını sağlar ve sizin internetteki müşterilerinize daha kolay ulaşmanıza imkan verir.
  • Adwords reklamlarıyla satışa yönelik reklam oluşturabilir ve düşük maliyet avantajlarından faydalanabilirsiniz.
  • Google Adwords reklam kampanyalarında maliyetlerinizi kontrol edebilir ve istediğiniz zaman ayarlama yapabilirsiniz.
  • Adwords üzerinden hedeflenmiş reklam kampanyaları oluşturabilir, kampanya verilerini anlık olarak ölçebilir ve raporlayabilirsiniz.
  • Bunlarla birlikte Google Adwords, kontrol edilebilir esnek reklam yapısına sahiptir. Yani mevcut reklam kampanyanız üzerinde istediğiniz zaman düzenlemeler, iyileştirmeler yaparak, daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz.


Google’da Reklam Verme

Google AdWords en temelde işletmelerin müşterilerine daha kolay ulaşabilmesini sağlayan bir reklam faaliyetidir. Yani Google AdWords reklamları, hizmetleriniz veya ürünleriniz ile ilgili belirlenecek olan anahtar kelimeler sayesinde hedef kitle tarafından yapılan arama sonuçlarında onlara daha kolay ulaşmanızı sağlayacaktır.

Google AdWords Danışmanlığı Nedir?

Google AdWords danışmanlığı; firmadan gerekli bilgileri alarak pazar araştırması yapan, doğru anahtar kelimeleri tespit ederek reklam optimizasyon çalışmalarını sürdüren, reklam kampanyası ile ilgili ek ve alakalı anahtar kelimeleri bulan, belirlenen bütçeyi dengeli bir şekilde harcayarak minimum maliyet ile maksimum verim ve kazancı elde etmenizi sağlayan profesyonellerdir.

Stratejik SEO ile Google AdWords Avantajlarından Faydalanın…

SEO Ajansı olarak hizmet veren Stratejik SEO, SEO çalışmalarına ek olarak firmaların karlılık oranlarını arttırmak için reklam çalışmalarının faydalarını da bilmektedir. Stratejik SEO bu bağlamda sektörel kitle analizine, reklam platformlarına ve sektörel kitlelere uygun, yaratıcı dijital pazarlama fikirlerine hakim uzman ekibiyle Google AdWords Reklamları alanında da hizmet vermektedir.

Stratejik SEO olarak; Adwords reklam kampanyalarındaki tecrübemiz, güncel bilgilere sahip kadromuz ile yüksek bütçeli reklamları, en fazla verim alınabilecek şekilde düzenlemekte, yayınlamakta ve şeffaf bir şekilde raporlamaktayız. Google Adwords reklamları konusunda bütçenizin belirlenip, optimize edilmesinin ardından kısa süre içerisinde reklamınız yayına alınmaktadır. Yayınlanan reklam kampanyası sonrasında 24 saat içerisinde sitenize ziyaretçiler gelmeye başlayacaktır. Belirlenen bütçenin günlük planlamasının yapılmasıyla, bütçe konusunda bir karasızlık yaşamazsınız ve hiçbir zaman bütçenizi aşmazsınız. Yapılan analizler sonrası oluşturulacak reklam kampanyasının tıklama başına maliyet ya da gösterim başına maliyet unsurları hesaplanarak size en faydalı olacak olan reklam şekline karar verilmektedir.

Oluşturacağımız Google Adwords reklamlarının dönüşüm oranları 7/24 takip edilmektedir. Kampanya dahilinde anahtar kelimelerin verimliliği kontrol edilerek, gerekli düzenlemeler yapılır ve böylelikle bütçe ve verimlilik optimizasyonu sağlanmış olunur.

Dijital Pazarlama Hedefinize Göre Adwords Reklam Modelleri

Google Arama Reklamları

Google Adwords Arama ağı reklam seçeneğiyle yayınlanan reklamlar, internet sitenizin belirli anahtar kelimeler ile aratıldığında Google arama sonuçlarında ilk sıralarda yer almasını sağlamaktadır.

Google Görüntülü Reklam Ağı

Google Adwords Görüntülü Reklamlar sayesinde web sitenize ait hazırlanacak görsel reklamlar Google’ın iş ortağı on binlerce sitede, Youtube ve Gmail üzerinde reklamlarınızın gösterilmesine olanak sağlar.

Google Yeniden Pazarlama Reklamları

Google Adwords yeniden pazarlama sayesinde web sitenizi ziyaret eden kişilere reklamlarınızın tekrar gösterimi sağlanır.

Google Alışveriş Reklamları

E-Ticaret siteleri için uygun olan bu reklam modeliyle daha fazla trafik çekebilir, reklam gösterim oranlarınızı maksimuma çıkartıp satışlarınızı arttırabilirsiniz

Mobil Uygulama Reklamları

Mobil uygulamalarınızı belirlediğiniz konu ve kategorilere uygun diğer uygulamalar içerisinde tanıtabilirsiniz.Mobil reklamlarınızı geniş lokasyon hedeflemelerine göre yayınlayabilirsiniz

Gmail Reklamları

Reklam gösterimleri ücretsizdir. Sadece reklamlarınız okunduğunda ödeme yaparsınız

Makaleler

Bilgilendirme Içeriklerimiz

CMS Yazılım

CMS Yazılım – İçerik Yönetim Sistemi Nedir? CMS, İngilizce “Content Management System” kelimesinin kısaltılmışıdır ve Türkçe çevirisi ise “içerik yönetim sistemi” olarak kabul edilmiştir. Hazır

Detaylar »