Hizmetler

Google Sıralama

İçeriği Paylaş

Google Sıralama Hizmetleri için SEO Çalışmaları maliyetli olabilmektedir ve bu maliyet sitenizin boyutuna, uygulanacak olan çalışmalara ve çalışmaların uygulanma süresine göre değişiklik göstermektedir.

Genel olarak yaptığımız çalışmaların kapsamı şu şekildedir:

 • Sizin için SEO hizmetini gerçekleştirmek ve tanımladığımız zorluklara göre maliyet belirlemek
 • Dahili bir ekibe veya harici bir geliştirme ekibine sahipseniz onlarla uyumlu bir biçimde çalışmak ve birlikte hareket ederek sitenizi adım adım iyileştirmek.

Tek Seferlik veya Aylık Ödeme Planlı SEO Hizmetleri

Sunduğumuz tüm SEO hizmetleri bir sitenin düzenlenmesi, optimize edilmesi ve yüksek kaliteli pazarlama programının bir parçası haline getirilmesini içermektedir.

SEO çalışmaları için gerekli gördüğünüz alanlarda bizimle çalışabilir ve ödemelerinizi şu şekilde yapabilirsiniz:

 • Tek Seferlik
 • Aylık

Talebinize bağlı olarak SEO performansı konusunda size çeşitli raporlar ulaştırabiliriz. Elimizde bulunan profesyonel araçların her birisinin potansiyellerine bağlı olarak çeşitli ücretli bulunmaktadır. Bu ücretlerin ödenebilmesi için SEO çalışmalarımızda en uygun fiyatlandırmayı yapmaya çalıştık.

Tek Seferlik SEO Çalışma Planı

Öncelikle web site analizini gerçekleştiriyor tüm eksiklikleri tespit ediyoruz. Eksikliklerin giderilmesi için gerekli optimizasyon ve iyileştirme çalışmalarını başlatıyoruz ve uyguluyoruz. Tüm eksiklikleri giderdikten sonra sektörünüzü ve rakiplerinizi analiz ediyor bir yol haritası belirliyoruz. Belirlediğimiz yol haritasını sizlerle birlikte gerçek zamanlı olarak uyguluyor ve video olarak kayıt altına alıyoruz. 3 Ay boyunca süreci izliyor performans değerlendirmesini yapıyor ve süreci sizlere devir ediyoruz. Bu sayede kimseye ihtiyacınız olmadan kendi SEO çalışmalarını gerçekleştirip takip edebiliyorsunuz.

Aylık SEO Çalışma Planı

Öncelikle web site analizini gerçekleştiriyoruz ve web sitenizin eksikliklerini ortaya çıkarıyoruz. Tüm eksikliklerin onarılması ve iyileştirilmesi için gerekli çalışmaları yapıyoruz. Rakip ve sektör analizini gerçekleştirerek yol haritasını belirliyor, planlama ve uygulama sürecine geçiyoruz. Web sitesi için zararlı olabilecek bağlantıları temizliyor, süreci sürekli takip ediyor ve süreğen optimizasyon çalışmalarına devam ediyoruz. Düzenli olarak performans değerlendirmesi yapıp tarafınıza rapor sunuyoruz.

Diğer tüm detaylara ulaşmak için lütfen aşağıda yer alan içeriği okumaya devam ediniz.

En İyi Performans İçin En İyi Fiyatı Verebiliriz

Profesyonel olarak sunmuş olduğunuz SEO hizmetlerinin her birisi Google’ın doğal listesinden sonuç alabilmek üzerine kuruludur. Google’ın gereksinimlerini karşılayarak bunu yapmaya çalıştığımız için sitenizin kaliteli olması kaçınılmazdır. Bu kalite doğrultusunda diğer sitelerle rekabet edebilecek noktaya gelebilirsiniz.

SEO çalışmaları maliyetlidir. Çalışmaların maliyeti karşılaşılan zorluklara ve proje üzerinde geçirdiğimiz süreye bağlı durumdadır. Bütçenin yüksek olması demek daha önemli noktalar üzerinde çalışabilmek için daha fazla süreye sahip olmamız demektir.

Genel SEO kampanyalarımız dahilinde sunduğumuz SEO hizmetlerinin özeti:

 1. Tek Seferlik veya Aylık Ödemeli SEO Hizmeti
 2. İşletme Modeline Uygun Doğru Geri Bildirim İmkanı
 3. Site Analizi ve Sıralama Performansı Değerlendirmesi
 4. Teknik Hataların Düzeltilmesi
 5. Google Cezalarının Ortadan Kaldırılması
 6. Kullanılabilirlik ve Hız Problemlerinin Çözümü
 7. Rakip Araştırması
 8. Anahtar Kelime Araştırması
 9. Sayfa Başlığı ve Meta Açıklama Etiketi ve Kullanılabilirlik Optimizasyonu
 10. Dahili Link ve Site Mimarisi Optimizasyonu
 11. Şema ve Yerel İşletme Optimizasyonu Hizmetleri
 12. Edinme, Davranış Sağlayacak Bağlantıların Oluşturulması
 13. İçerik Kalitesi Analizi ve Optimizasyonu
 14. Zararlı Bağlantıları Kaldırma ve Link Temizleme
 15. Siteye Uygun Yeni Araçların ve Fonksiyonların Geliştirilmesi
 16. Süreğen Optimizasyon Değişiklikleri

Makaleler

Bilgilendirme Içeriklerimiz

CMS Yazılım

CMS Yazılım – İçerik Yönetim Sistemi Nedir? CMS, İngilizce “Content Management System” kelimesinin kısaltılmışıdır ve Türkçe çevirisi ise “içerik yönetim sistemi” olarak kabul edilmiştir. Hazır

Detaylar »