Hizmetler

Mobil Uygulama

İçeriği Paylaş

Sürekli gelişen mobil dünyada uygulama ile de var olun. iOS ve Android platformlarında markanızın mobil uygulaması ile erişebilirliğinizi, gelirinizi arttırın.

Popüler mobil akıllı cihaz platformu android uygulama geliştirme hizmeti ile teknolojiyi yakalayın. Profesyonel android yazılım ve uygulama ile stratejilerinizi daha sağlıklı belirleyerek aynı zamanda Google Play Store’da yer alın.

Android Uygulama Geliştirme

Gelişen teknoloji çapında akılı telefonlar yeri yatsınamaz bir yere sahip. Mobil cihazların artan kullanım oranları firmaları akıllı cihazlar için üretilen özel aplikosyanlara yöneltiyor. Van Web Android programlama ile çözüm odaklı uygulamalara sahip olun!

Android Platformunun Özgürlüğü

Gelişimi ve kullanım oranları her geçen gün artan akıllı cihazların insanların kullanım alışkanlıkları arasındaki yerini arttırmaya devam ediyor. Mobil platformlar arasında popüler olan Android, mobil yazılım pazarında %60’lık kullanım oranı ile en çok tercih edilen mobil yazılımlar arasında yer alıyor.

Sizde gelişen ve yaygınlaşan bu mobil dünyada profesyonelce tasarlanmış uygulamalar ile yerinizi alın. Her cihaz için özel olarak optimize edilmiş özellikler, güncel teknolojiler kullanılarak ortaya çıkan android uygulama ve yazılım hizmeti ile satışlarınızı, gelirizini arttırken kullacılarınızda kalıcı bir yer edinin!

Uygulamanız Google Play Store’da!

Android platformunun güncel sürümlerine göre belirli sürelerle güncelleme desteği, isteğe ve markaya özel tasarım, güvenlik yönergelerine uygun, farklı modül sistemleri, kolay sosyal medya entegreleri, reklam yerleşim seçenekleri ile android uygulamanız hazır.

Android uygulama geliştirme hizmeti ile sizde Google Play Store’da bulanabilir olun ve etkileşim oranlarınızı arttırın. Her sektör ve hizmete yönelik android yazılım geliştirme ile Van Web sizinle…

Android Uygulama Geliştirme İş Planımız

Görüşme : Müşterilerimizden doldurulması istenen talep formuna istinaden müşteri temsilcilerimiz siz ile irtibata geçerek , android uygulama isteğiniz hakkında hakkında daha detaylı bilgi alırlar.

Sunum : Müşteri temsilcilerimizle yaptığınız görüşmelerin ardından toplanan bilgiler uzman ekibimize aktarılır. Sektör rakip araştırması ve sizden gelen istekler analiz edilir , hazırladığımız uygulama taslağı ile karşılıklı fikir-bilgi alışverişi yapılır. Tasarımcı arkadaşlarımızın bu detaylar ile hazırladığı eskizler müşterimize sunulur.

Yazılım Şeması : Sunum ile ortaya çıkan fikirler ile yazılımcı arkadaşlarımızın sunum doğrultusunda yaptıkları şema ile onay aşamasına getirirler.

Onay : Müşterimize sunulan yazılım şeması doğrultusunda gerekli revizelerden sonra onayınız alınır.

Kodlama : Kodlanan android uygulaması gerekli testlerden geçirildikten sonra müşteri tarafından kontrol edilir ve tekrar müşteri onayına sunulur.

Teslim : Kodlanan android yazılımı müşteri onayı alındıktan sonra sistem gerekli alt yapı düzenlemeleri yapılarak müşteriye teslim edilir.

iOS Uygulama Geliştirme

Apple tarafından üretilen ve en çok kullanılan mobil işletim sistemleri içerinde yer alan, iOS uygulama geliştirme hizmeti ile mobil teknolojiyi yakalayın ve size özel kodlanmış profesyonel iOS mobil uygulaması ile App Store’daki yerinizi alın.

Gelişen teknoloji çapında akılı telefonlar yeri yatsınamaz bir yere sahip. Mobil cihazların artan kullanım oranları firmaları akıllı cihazlar için geliştirilen özel aplikosyanlara yöneltiyor. Van Web iOS programlama ile çözüm odaklı uygulamalara sahip olun!

Apple’ın iOS Uygulama Stabilitesi

iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarında kullanılan iOS mobil platformu dünya genelinde ciddi bir kullanım oranına sahiptir. Stabilite, güvenlik, kullanılabilirlik gibi bir çok farklı nedenlerden dolayı tercih edilen bu cihazlarda iOS Uygulama Geliştirme hizmeti ile mobil dünyadaki yerinizi alın.

Ayrıca başarılı bir uygulamaya sahip olarak farklı stratejiler belirleyebilir, pazar payınızı arttırabilir, marka gücünüzü arttırabilir ve başarılı pazarlama olanaklarına sahip olabilirsiniz.

Uygulamanız App Store’da!

iOS Uygulama Geliştirme hizmeti kapsamında kurumsal kimliğinizin, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtımına yönelik iOS uygulamalarını geliştiriyoruz.

Her türlü mobil ihtiyacı karşılayacak, firma ve kullanıcı odaklı, özgün tasarımlı, güvenlik yönergelerine uygun, kullanıcı optimizasyonu gibi bir çok detayı Apple standatlarına uygun olarak gerçekleştiriyoruz. Markanızın ihtiyaç duyduğu iOS tabanlı mobil uygulama hizmetini Van Web farkıyla elde edin.

iOS Uygulama Geliştirme İş Planımız

Görüşme : Müşterilerimizden doldurulması istenen talep formuna istinaden müşteri temsilcilerimiz müşteriyle irtibata geçerek, arzu ettiği mobil uygulama hakkında detaylı bir görüşme gerçekleştirirler.

Sunum : Müşteri temsilcilerimizin müşteriyle yaptığı görüşmelerin ardından toplanan bilgiler uzman ekibimize aktarılır. Sektörel rakip araştırması yapılır ve sizden gelen istekler analiz edilir , hazırladığımız uygulama taslağı ile karşılıklı fikir ve bilgi alışverişi yapılır. Tasarımcı arkadaşlarımızın bu detaylar ile hazırladığı eskizler müşterimize sunulur.

Yazılım Şeması : Eskizlerin müşterilere sunulması ile ortaya çıkan fikirler ve tasarımcı arkadaşlarımızın sunumu doğrultusunda hazırlanan yeni taslak ile android uygulamasının tasarımı onay aşamasına getirilir.

Onay : Müşterimize sunulan yazılım şeması doğrultusunda gerekli revizeler yapıldıktan sonra müşteri onayı alınır.

Kodlama : Van Web tarafından hazırlanan android uygulaması gerekli testlerden geçirildikten sonra müşteriye sunum yapılır ve onayı alınır.

Teslim : Kodlanan iOS yazılımı, müşteri onayı alındıktan sonra gerekli alt yapı ve sistem düzenlemeleri yapılarak tamamlanır ve müşteriye teslim edilir.

Windows Phone Uygulama Geliştirme

Windows mobil işletim sistemi ile markanız tüm mobil cihazlarda erişilebilir olsun. VanWeb, sizlere sunduğu profesyonel Windows Phone yazılım geliştirme hizmeti ile başarılı uygulamalar sunarak Windows Phone Mağaza’da yer almanızı sağlar.

Yeni gelişen Windows Phone platformunda erken rezervenizi yapın. Geleceğin güçlü mobil işletim sistemleri arasında yer alan ve günümüzde de Sony, LG, HTC, Lenovo, Nokia, Samsung gibi firmaların geçişler yaptığı bu işletim sisteminde rakiplerinizden önce yerinizi alın. Van Web başarılı ve çözümsel Windows Phone uygulamarını markanıza özel olarak üretir.

Mobil Cihazlarda Windows Kalitesi

Mobil platformlar arasında gelişimini yeni sürdüren ve popülaritesini her geçen gün arttıran Windows Phone ile geleceği yakalayın.

Destkop cihazlarda ki başarısını akıllı cihazlarda da sürdürmek isteyen Microsoft, bu uygulama platformu ile mobil pazarda %3’lük bir kullanım oranına sahip. Bu oran piyasaya sürülen cihaz ve kullanıcı oranı ile de doğru orantıda yükseliş sergiliyor. Siz de bu yükselişe Windows Phone uygulaması ile ortak olun…

Uygulamanız Windows Phone Mağaza’da!

Farklı ve yeni özellikler sunma arayışında olan VanWeb ile rakiplerinizin arasından sıyrılarak farkınızı ortaya koyun. Sektörünüze ve firmanıza uygun mobil uygulamayı tasarlayarak onayınıza sunuyor ve güncel kalmasını da sağlayarak geliştiriyoruz.

Kullanıcı deneyimini esas aldığımız bu uygulamalarda hedef odaklı çözümler ve modüller sunarak ortaya işlevsel bir Windows Phone uygulaması çıkarıyoruz.

Windows Phone Uygulama Geliştirme İş Planımız

Görüşme : Müşterilerimizden doldurulması istenen talep formuna istinaden müşteri temsilcilerimiz müşteriyle irtibata geçerek, arzu ettiği mobil uygulama hakkında detaylı bir görüşme gerçekleştirirler.

Sunum : Müşteri temsilcilerimizin müşteriyle yaptığı görüşmelerin ardından toplanan bilgiler uzman ekibimize aktarılır. Sektörel rakip araştırması yapılır ve sizden gelen istekler analiz edilir , hazırladığımız uygulama taslağı ile karşılıklı fikir ve bilgi alışverişi yapılır. Tasarımcı arkadaşlarımızın bu detaylar ile hazırladığı eskizler müşterimize sunulur.

Yazılım Şeması : Eskizlerin müşterilere sunulması ile ortaya çıkan fikirler ve tasarımcı arkadaşlarımızın sunumu doğrultusunda hazırlanan yeni taslak ile Windows Phone uygulamasının tasarımı onay aşamasına getirilir.

Onay : Müşterimize sunulan yazılım şeması doğrultusunda gerekli revizeler yapıldıktan sonra müşteri onayı alınır.

Kodlama : Van Web tarafından hazırlanan Windows Phone uygulaması gerekli testlerden geçirildikten sonra müşteriye sunum yapılır ve onayı alınır.

Teslim : Kodlanan Windows Phone yazılımı, müşteri onayı alındıktan sonra gerekli alt yapı ve sistem düzenlemeleri yapılarak tamamlanır ve müşteriye teslim edilir.

Makaleler

Bilgilendirme Içeriklerimiz

CMS Yazılım

CMS Yazılım – İçerik Yönetim Sistemi Nedir? CMS, İngilizce “Content Management System” kelimesinin kısaltılmışıdır ve Türkçe çevirisi ise “içerik yönetim sistemi” olarak kabul edilmiştir. Hazır

Detaylar »