Hizmetler

SEO Uyumlu Web Sitesi

İçeriği Paylaş

√ SEO Uyumlu Web Sitesi Stratejik SEO olarak yürüttüğümüz dijital pazarlama çalışmalarının temeli ve en önemli kısmında web sitesinin olduğunu biliyoruz.

√ Dijital Pazarlama çalışmalarının yanı sıra tasarım ve yazılım alanında tecrübeli ekibimiz ile hem SEO ve mobil uyumlu hem de ziyaretçi açısından site içi pazarlama aşamalarını düşünülerek, sitede durma süresini ve satış dönüşümü arttıracak planlamalar ile web siteleri hazırlamaktayız.

√ Bu alanda dijital pazarlama alanlarının tümüne hakim bir ekip tarafından hazırlanacak web sitesi, markanız için yürüteceğiniz ek çalışmalar düşünülerek hazırlanması, dijital pazarlamada yürütülecek tüm çalışmalarda size kolaylık sağlayacaktır.

SEO Uyumlu Web Tasarım

Web sitesi firmaların dijital dünyadaki temsilcileri niteliğindedir. Bu yüzden bir web sitesinin firma kurumsal yapısına uygun nitelikte olması gerekmektedir. Bununla beraber web sitesinin arama motorlarına ve mobil cihazlara uyumlu bir yapıda olması gerekmektedir. Çünkü SEO uyumlu web sitesi arama motorlarında daha kolay ulaşılabilir olmaktadır. Ayrıca kullanıcıların mobil cihazlar üzerinden giriş yaptıkları web sitelerden verimli bir şekilde faydalanabilmeleri için mevcut web sitenin mobil uyumlu olması gerekmektedir.

Bir web sitesinin iyi bir tasarıma sahip olması, firma vizyon ve misyonunu yansıtması, kurumsallık imajını güçlendirmesi, kullanıcı deneyimini arttırması, kolay kullanım sunması gibi belli başlı sahip olması gereken önemli özellikleri vardır. Bu özelliklere ek olarak bir web sitesinin SEO uyumlu olması da günümüzde çok önemli bir kriterdir. Bir web sitesinin SEO uyumlu bir yapıda olması hem kullanıcılar açısından hem de arama motorları açısından çok önemlidir.

Mobil cihaz kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte web sitelerinin mobil uyumlu olması  büyük önem kazandı. Bununla birlikte mevcut web siteleri, kullanıcı odaklı olmayıp işlevselliği  kısıtlaması sebebiyle web site sahiplerini mobil cihazlara uygun web sitesi yapmaya yönlendirmiştir. Çünkü kötü bir mobil deneyim yaşayan kullanıcının tekrar mobil siteyi ziyaret etme olasılığı çok azdır ve bu da potansiyel müşteri kaybına yol açacaktır.

Stratejik SEO bu alandaki eksikleri gidermek için mobil web sitesi tasarımı ve yazılımı hizmeti sunmaktadır. Web sitelerinin her tür telefon, e-kitap okuyucu, tablet bilgisayar ve daha birçok mobil cihazda en uygun şekilde görüntülenmesi amacıyla çalışmalar yürütmektedir. Kullanıcı dostu mobil web sitesiyle müşterilerinize, takipçilerinize sunduğunuz ürün ve hizmetten maksimum fayda sağlanmasını mümkün hale getirebilirsiniz. Mevcut web sitenizle aynı tasarıma sahip mobil web sitesi talep edebileceğiniz gibi farklı tasarıma sahip seo uyumlu mobil web sitesi hizmeti de satın alabilirsiniz.

SEO Uyumlu Site

Gelecekte dinamik ve portatif cihazların; masaüstü ve statik cihazların yerini alacağı düşünülmektedir. Bu durumun ciddiyetini, arama motorlarının mobil uyumlu web sitelere daha fazla önem vermesinden anlayabiliriz. Öyle ki günümüzün en önemli arama motoru olan Google, arama sonuçlarında mobil uyumlu olan web siteleri, olmayanlar karşısında daha üst sıralarda çıkartmaktadır. Sizde mobil uyumlu web sitesi hizmeti satın alarak çağın gerekliliklerine uyum sağlayabilirsiniz.

Stratejik SEO olarak bir web sitesinin SEO uyumlu hale getirilmesi konusunda gerekli tüm çalışmaların bilgisine ve tecrübesine sahibiz. Web sitelerini SEO uyumlu hale getirmek adına; sitenin kod yapısı, yazılımı, URL yapısı, kategori ve menü yapısı; sayfaların title, description, keyword alanları ve benzeri bir web sitesinin tüm alanlarında gerekli düzenleme çalışmalarını yapmaktayız. Böylelikle mevcuttaki bir web site arama motorlarının istediği şekilde düzenlenmiş olmaktadır.

SEO ve mobil uyumlu web site hizmeti konusunda Stratejik SEO’nun dilerseniz hazır site hizmetlerinden yararlanabilir, dilerseniz özel yazılım ve tasarım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sizden gelecek olan taleplere yönelik gerçekleştirilecek olan çalışmaların ortak noktasında ise sizin memnuniyetiniz yer almaktadır.

Makaleler

Bilgilendirme Içeriklerimiz

CMS Yazılım

CMS Yazılım – İçerik Yönetim Sistemi Nedir? CMS, İngilizce “Content Management System” kelimesinin kısaltılmışıdır ve Türkçe çevirisi ise “içerik yönetim sistemi” olarak kabul edilmiştir. Hazır

Detaylar »